Dlaczego Facebook żetony są takie popularne wirtualna waluta do gry Texas Holdem

Dlaczego Facebook żetony są takie popularne wirtualna waluta do gry Texas Holdem

Facebook żetony są podobnie jak większość innych wirtualnych walut w Internecie, tylko bardziej popularne. Służą one wewnątrz wirtualnego texas holdem poker gry dla serwisów społecznościowych przez graczy na całym świecie z Polski, Rosji, Niemiec. Graczy interakcji wewnątrz gry po spotkania w różnych warstwowych pokera, które tabele, które są organizować według liczby facebook żetony, których potrzebują, aby kupić. Mogą grać przy stołach z buyins tak niskie, jak 100 żetonów facebook aż do setek milionów i nawet miliardów żetonów.

Oprócz oczywistych ręce facebook pokera texas holdem, że gracze mogą grać jest mnóstwo innych znajdziesz to na stronie najmniejszych, ale równie ważne społecznie angażowanie mechanizmów w grze. Na przykład gracze są w stanie kupić prezenty dla siebie z ich facebook żetony i wysłać je natychmiast całej tabeli mają być wyświetlane obok innego gracza. Te dary i elementy mogą być wysyłane do śmieszności kiepskiego gracza (tańczą kur), gratuluję dobrze zagrał ręką (butelki szampana) lub po prostu flirt z kimś przy stole (wysyłanie róże i pocałunki).

Konkurs w grze jest ostra i graczy stale bezpodstawnie o szansę stać się ich nazwy znajdujące się na liście top 100, który składa się z najlepszych graczy, którzy zdobyli większość dowiedz się więcej tutaj facebook żetony pokerowe z całego świata. Każdy gracz w grze jest w rankingu według ich położenia dla wszystkich graczy, a także przeciwko własnej listy znajomych. Na przykład ktoś może mieć rangę 9000 na świecie, ale być numer 1 na liście jego przyjaciel składa się z przyjaciółmi, rodziny i znajomych w grze.

Gracze również uszeregowano według liczby gry punkty, które akumulują się grając i wygrywając ręce. Pewną ilość punktów jest przyznawane dla każdego rozdania grał, wyższą kwotę za każda wygrana ręka, a nawet więcej, Jeśli ręka wygrał była rzadka ręka takich jak fula, prostych flush, 4, lub Strona internetowa royal flush. Punkty podane są również ukończenia różnych zadań, takich jak uzyskanie trójkę pewną ilość czasu lub uzyskanie pewne kolory i strity. Punkty te są następnie rejestrowane i używane do określenia poziomu doświadczenia, które jest wyświetlany jako liczba od 1 do 50 obok ich profile graczy.

Facebook żetony mają wartość nie realnym świecie poza grą, ale to nie powstrzymało prawie 30 milionów ludzi wszystkich ras, płci i wieku od sklepienia go do jednej z najlepszych gier wszech czasów na Facebook i MySpace. Jest przykładem rozwoju gier online społecznych i interakcji na tych stronach internetowych przez ludzi, którzy są link do strony coraz bardziej skłonni wydać więcej i więcej czasu, a także pieniądze, aby spotkać się i poznać nowych ludzi w wirtualnych środowiskach od bezpieczeństwa z własnych domów i komputerów.

Coraz więcej użytkowników na całym świecie połączenia z Internetem dla po raz pierwszy i znak się z sieci społecznych, możemy tylko oczekiwać ten trend będzie kontynuowany. Nowe gry jak Farmville już zgromadził ponad 70 milionów graczy, którzy mają tendencję do swoich gospodarstw i spędzić monety farmville do dekoracji swoich gospodarstw i kupić rośliny. Społecznego gry wydaje się być stałą częścią przyszłości Internetu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>