Konfigurowanie pole Speedball podstawowe

Konfigurowanie pole Speedball podstawowe

Speedball jest pochodną paintball i jest to uważane za szybko jeszcze zabawne gry, który podkreśla wykorzystanie bunkry podczas meczu. Został wprowadzony po raz pierwszy w południowej Kalifornii spośród niewiele więcej niż otwartym polu i jakiejś sklejki, formalizacji speedball pomógł skakać uruchomić popularyzacji tego sportu teraz ukochanego.

Pole speedball mogą być przeznaczone na różne sposoby, ale zdecydowana większość z nich są po prostu wariacją na temat wspólnego tematu. Większość pól mają kształt prostokątny i są o około 50 do 60 metrów długości i 30-40 metrów szerokości. Pole speedball jest zwykle płaska i ma różne wysokości stacjonarne bunkrów, które rozprzestrzeniają się kliknij aby zobaczyć źródło przez cały całego pola. Za pomocą tego artykułu można skonfigurować własne pole speedball.

Lokalizacja – najlepiej, pole speedball jest zainstalowany na całkowicie płaskiej ziemi, grunt, że nie ma pędzla, skały lub otworów. Lokalizacja pola należy wybrać albo daleko od przejeżdżających samochodów i pieszych lub zawiesić siatki wokół niego w celu uniknięcia niepotrzebnych problemów. Obszarze pole speedball powinien być dostępny w pobliżu dróg i nie wymaga wziąć w dół, gdy zabawa się skończyła.

Bunkry – mogą być wykonane z wielu różnych materiałów, a większość z nich będzie wykonać zadanie. Profesjonalnych pontonów bunkrów pracy dość dobry, ale jeśli nie odwiedź ten link możesz sobie pozwolić im, istnieją inne niedrogą alternatywę, która zrobi dobrze, Oto kilka pomysłów: drewnianych szpul, palety drewniane, stare podkładki i suszarki lub sklejki. Co musisz zrobić jest upewnienie się, że te bunkry są stacjonarne i wola nie dostać przewrócił ktoś przypadkowo, zdarza się. Nie jest obowiązkowe do cementu bunkrów na miejsce, tak wiesz.

Umieszczenie bunkier – mały bunkier lub post powinny być umieszczone w centrum z powrotem każdego z pól, gdzie rozpocznie się zespołów. Pozostały obszar pola może być ustawiony, jednak ty potrzeba ono, pamiętając, aby uniknąć nadmiernego wyparcia pole speedball i również tak symetrycznie, jak odsyłam do tej strony można umieścić bunkrów. Muszą być pewne, że centrum pola jest dość otwarty, tak, że wiele fotografowania pasy ruchu są dostępne i gracze mają jasną drogę do uruchamiania kilku metrów. W wielu przypadkach kilka bunkrów wyższy są zainstalowane w środku pola, podczas gdy mniejsze te znajdują się po obu stronach.

Dodatkowe informacje – nie jest obowiązkowe, aby uzyskać inspirację z innych dziedzin, masz możliwość, aby stworzyć swój własny, unikalny projekt, nie ma żadnych ograniczeń, ile wyobraźni idzie. Spróbuj różnych wzorów, aż znajdziesz ten najbardziej odpowiedni dla Twoich potrzeb. Różne miejsca docelowe bunkier urozmaicić rzeczy bo trzeba będzie świetna strona myśleć o nowych strategii, aby pokonać rywali, co oznacza, że im więcej myślisz o eksperymenty, więcej rzeczy, które uczysz się i oczywiście, więcej zabawy masz ze swoimi przyjaciółmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>