Za pomocą programu Dreamweaver do kod od podstaw – czy warto się dowiedzieć jak?

Za pomocą programu Dreamweaver do kod od podstaw – czy warto się dowiedzieć jak?

Więc szukasz zrobić stronę internetową, ale wiedzy autora jest nieco chwiejny. Samouczki dotyczące programu Dreamweaver Made Simple są świetne, na uczenie się, jak kod ale tam są inne sposoby, aby ułożyła witryny. Dwa sposoby, można myśleć o są za pomocą Joomla i WordPress. Po zainstalowaniu na serwerze sieci web, można użyć ich w admin zbudowany sekcje aby dodać zawartość do witryny. Jeśli jesteś odkryciu pierwszy język kodowania, a następnie budowa strony internetowej może być bardzo trudne. Podstawy kodowania takie jak składni są podstawą każdego języka, więc zbliża się świetna strona jeden po raz pierwszy nie jest prosto do przodu. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji najpierw zajrzeć do Joomla i WordPress.

Tak jak wspomniano Joomla i WordPress są systemy zarządzania treścią (CMS). WordPress ma swoje zalety i jest używane głównie do celów blogów. Istnieje obciążenie wolna dostosowywalnych motywów, które można przypisać do witryny bardzo szybko. Również kliknięcie przycisku możesz dodać widżety do strony sieci Web, aby wyświetlić Twój świergot paszy lub listę znaczników używałem w postach. WordPress nie jest jedynym wyborem CMS, Joomla jest również godna opcja, szczególnie, jeśli szukasz zrobić więcej niż tylko blog. Jest zostały utworzone oficjalne źródło do obsługi więcej niż tylko posty na blogu i bardziej zaawansowanych uzupełnień niż tylko wzory, takie jak dodanie systemów e-commerce i narzędzi komunikacji.

Więc te systemy zarządzania treścią mają wiele zalet, dlaczego używać programu Dreamweaver? Te narzędzia online mają wady? Miejsca na kreatywność i oryginalność jest nieco rozrzedzony, korzystając z szablonu. Zdolność do formy witryny w każdym razie chcesz można tylko być podjęte zaletą podczas kodowania od podstaw. Ponadto jeśli chcesz utworzyć coś bardzo podstawowe następnie konieczne może być nie nawet wszystkie dodatkowe funkcje, które dostarczają Joomla i WordPress. Jeśli jesteś dużej organizacji, następnie Tworzenie witryny za pomocą zobacz więcej szablonu może dawać mylne wrażenie. Szablon może czasami pojawiają się nieprofesjonalne. Do użytku osobistego, to nie jest tak wiele kwestii.

Więc pozwala, należy wziąć pod uwagę znajomość kodu i co najlepsze opcja jest dla Ciebie. Należy zastanowić się dokładnie to, co staramy się zrobić. WordPress jest idealnym wyborem na osobistym blogu. Joomla jest doskonałym miejscem na stronach internetowych spółek, ale trzeba myśleć o złożoności strony. Jeśli tylko próbujesz uzyskać podstawowe informacje na (tekst, obrazy itp.), a następnie program Dreamweaver jest opcja warto. Z małą znajomość kodowania można umieścić razem coś oryginalnego dość szybko. Jednak jeśli wiadomo z góry, źródło że witryny potrzebować coś tak skomplikowanego jak system e-commerce następnie należy pamiętać, że trwa to kilka poważnie dobra znajomość różnych rodzajów kodowania. Cokolwiek gdzie pieniądze ludzi jest zaangażowany jest zaawansowane rzeczy i jeśli niepoprawnie może umieścić w witrynie na ryzyko włamania lub nawet narusza prawa. Jeśli Joomla oferuje gotowych sprawdzony kod, a następnie będzie prawdopodobnie lepszym rozwiązaniem.

Więc Podsumowując, Jeśli wiesz, co można i nie można zrobić dobrą decyzję jak go o projekcie. Patrzeć na rzeczy, które po dokonaniu wcześniejszych niż ten projekt, aby uzyskać dobry pomysł, co można zrobić. Kodowania od podstaw jest dobry i drogi zejść ze względu na swobodę, pozwala, ale jest to proces czasochłonny i czasami trudne. Badania nad wszystkimi opcjami pomoże bez końca w budowie idealny dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>